Sygnatura | Data | Nr sali oraz ulica | Wydział | Godzina rozpoczęcia | Oskarżyciel | Sędzia przewoniczący | Sędziowie/Ławnicy |
I Ns 613/23 | 2024-04-15 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 07:50 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I Ns 705/23 | 2024-04-15 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:00 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I Ns 698/22 | 2024-04-15 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
I Ns 362/22 | 2024-04-15 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
III RNs 119/24 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:30 |
| SSR Dominika Bujar | |
III RNs 56/24 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:45 |
| SSR Dominika Bujar | |
III Nsm 141/24 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:45 |
| SSR Dominika Bujar | |
I Ns 704/23 | 2024-04-15 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I Ns 454/20 | 2024-04-15 | 11 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Anna Drabik | |
III RC 52/24 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
III RC 166/23 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
I C 150/24 | 2024-04-15 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:10 |
| SSR Anna Roszkowska | |
II W 587/23, II Ko 759/24, RSOW - 1192/1/23 | 2024-04-15 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 09:50 |
| SSR Alicja Jaskuła | |
I C 325/23 | 2024-04-15 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 10:00 |
| SSR Anna Roszkowska | |
III Nsm 541/23 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
II K 297/15, II Ko 763/24, Ds 119/15/D/Sp | 2024-04-15 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Alicja Jaskuła | |
II Kp 67/24 | 2024-04-15 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 10:30 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.330.2024.D)
| SSR Jacek Piątek | |
III Nsm 502/23 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II W 629/22, II Ko 808/24, RSOW - 876/22, RSOW - 875/22 | 2024-04-15 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:50 |
| SSR Alicja Jaskuła | |
II Kp 68/24 | 2024-04-15 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 11:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.42.2024.D)
| SSR Jacek Piątek | |
III Nsm 506/22 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
II W 338/22, II Ko 806/24, RSOW - 678/22 | 2024-04-15 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:00 |
| SSR Alicja Jaskuła | |
I C 727/23 | 2024-04-15 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 11:30 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I Ns 396/21 | 2024-04-15 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 11:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
II Kp 66/24 | 2024-04-15 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 11:30 | Prokuratura Rejonowa w Dębicy; (4270-0.Ds.606.2022)
| SSR Jacek Piątek | |
III RNs 68/24 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III RNs 65/24 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III RNs 261/23 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
III RC 42/24 | 2024-04-15 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:30 |
| SSR Dominika Bujar | |
III RNs 67/24 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III RNs 66/24 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 13:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III Nsm 350/23 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 13:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
I Ns 3/18 | 2024-04-15 | 11 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 14:00 |
| SSR Anna Drabik | |
I Ns 687/23 | 2024-04-15 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 14:00 |
| SSR Anna Roszkowska | |
III Nsm 91/24 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 14:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III Nsm 592/23 | 2024-04-15 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 14:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III RNs 139/24 | 2024-04-16 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
IV P 254/23 | 2024-04-16 | 7 ul. Jana Pawła II 11 | IV Wydział Pracy | 08:45 |
| ASR Justyna Brzezińska | |
I Ns 214/15 | 2024-04-16 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 830/23 | 2024-04-16 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.2231.2023.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
III Nsm 519/23 | 2024-04-16 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II K 466/23 | 2024-04-16 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:15 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.594.2023.D)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II K 709/23 | 2024-04-16 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 10:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.661.2023.D)
| SSR Radosław Zieliński | |
III Nsm 526/23 | 2024-04-16 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
III Nsm 60/24 | 2024-04-16 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I Ns 715/21 | 2024-04-16 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 12:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 220/23 | 2024-04-16 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 12:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.2597.2022.Spc)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
III Nkd 117/23 | 2024-04-16 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I Ns 612/23 | 2024-04-16 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 917/22 | 2024-04-16 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:20 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.2398.2022.D)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
III Nkd 14/24 | 2024-04-16 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 13:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II K 115/24 | 2024-04-16 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 14:30 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.477.2024.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
III RNs 22/24 | 2024-04-16 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 14:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I Ns 513/23 | 2024-04-17 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:20 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I C 624/19 | 2024-04-17 | 11 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
I Ns 484/22 | 2024-04-17 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
III Nkd 9/24 | 2024-04-17 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II K 821/23 | 2024-04-17 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:30 |
| SSR Radosław Zieliński | |
I C 1386/19 | 2024-04-17 | 11 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 10:00 |
| SSR Anna Roszkowska | |
II K 534/23, II Ko 681/24, RKS 714/2023/408000/PW | 2024-04-17 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
III Nsm 646/23 | 2024-04-17 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II K 685/23, II Ko 685/24, 4266-0.Ds.1805.2023.Spc | 2024-04-17 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
I C 548/21 | 2024-04-17 | 11 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 11:00 |
| SSR Anna Roszkowska | |
III RNs 296/23 | 2024-04-17 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II W 661/23, II Ko 693/24, RSOW - 1379/23 | 2024-04-17 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
I C 87/24 | 2024-04-17 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 11:30 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
II K 997/18, II Ko 522/24, PR 2 Ds 122.2018.D | 2024-04-17 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
III Nkd 102/23 | 2024-04-17 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
I C 55/24 | 2024-04-17 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 12:30 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
III RC 35/24 | 2024-04-17 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:45 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II K 1012/22 | 2024-04-17 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.2011.2022.Spc)
| SSR Radosław Zieliński | |
I Ns 158/24 | 2024-04-17 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:30 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I C 575/22 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:00 |
| SSR Anna Roszkowska | |
I C 766/23 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
I Ns 327/23 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
I Ns 129/24 | 2024-04-18 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:30 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III RNs 145/24 | 2024-04-18 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:45 |
| SSR Dominika Bujar | |
III RC 81/23 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:50 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I C 761/23 | 2024-04-18 | 7 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| Justyna Brzezińska | |
I Ns 419/22 | 2024-04-18 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 105/24 | 2024-04-18 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.442.2024.D)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II K 727/23 | 2024-04-18 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:00 |
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
III Nsm 156/23 | 2024-04-18 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
III Nsm 12/22 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I C 742/22 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
II K 566/23 | 2024-04-18 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:30 |
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
I C 228/23 | 2024-04-18 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 10:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 1314/21, II Ko 716/24, PR 1 Ds 29.2020.D | 2024-04-18 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
I C 249/23 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 10:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
III RC 48/23 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II K 331/16, II Ko 746/24, PR Ds.295.2016.Spc | 2024-04-18 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
I Ns 11/24 | 2024-04-18 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 11:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III Nsm 89/24 | 2024-04-18 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
II K 78/23, II Ko 574/24, 4281-0 Ds.1942.2022 | 2024-04-18 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
I C 168/22 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 11:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
III Nsm 55/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
III Nmo 51/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II K 107/20, II Ko 769/24, PR Ds.1708.2019 | 2024-04-18 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
I C 84/24 | 2024-04-18 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 12:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III RNs 143/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
III Nsm 125/23 | 2024-04-18 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
II W 34/24 | 2024-04-18 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 12:15 | Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu; (RSOW - 1232/2/23)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
III RC 51/24 | 2024-04-18 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:30 |
| SSR Dominika Bujar | |
III RNs 139/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
III RNs 133/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II K 146/23 | 2024-04-18 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.638.2023.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
III Nsm 129/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 13:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I Ns 206/21 | 2024-04-18 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:15 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
I C 792/23 | 2024-04-18 | 7 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:30 |
| Justyna Brzezińska | |
I C 323/23 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
I Ns 432/23 | 2024-04-18 | 10 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:30 |
| SSR Anna Roszkowska | |
I Ns 44/24 | 2024-04-18 | 7 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 14:00 |
| Justyna Brzezińska | |
II K 118/24 | 2024-04-18 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 14:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.490.2024)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
III Nsm 2/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 14:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
III RNs 139/24 | 2024-04-18 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 14:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I C 803/23 | 2024-04-18 | 7 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 14:30 |
| Justyna Brzezińska | |
I C 864/23 | 2024-04-19 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:00 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I Ns 704/23 | 2024-04-19 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
I Ns 154/24 | 2024-04-19 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:00 |
| SSR Beata Aleksander-Brzyska | |
III RNs 134/24 | 2024-04-22 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III RNs 132/24 | 2024-04-22 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III RNs 252/23 | 2024-04-22 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II K 440/23, II Ko 490/24, 4266-0.Ds.475.2023.D | 2024-04-22 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
III Nkd 18/24 | 2024-04-22 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II K 922/20, II Ko 724/24, PR 3 Ds 364.2020.D | 2024-04-22 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
III RC 30/23 | 2024-04-22 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
II Dg 4084530/24, II Ko 671/24, | 2024-04-22 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
II W 1070/21, II Ko 556/24, RSOW-1648/21 | 2024-04-22 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
III Nsm 539/23 | 2024-04-22 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 12:30 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
I C 957/23 | 2024-04-23 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 868/23 | 2024-04-23 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.9.2023.D)
| SSR Radosław Zieliński | |
III Nsm 16/24 | 2024-04-23 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II K 457/23 | 2024-04-23 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:30 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (PR 1 Ds. 114.2021.Sp(c))
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II K 696/23 | 2024-04-23 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:30 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.159.2023.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
III Nsm 59/24 | 2024-04-23 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II W 61/24 | 2024-04-23 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 12:00 | Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu; (RSOW - 1406/23)
| SSR Radosław Zieliński | |
I C 555/23 | 2024-04-23 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 13:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 94/24 | 2024-04-23 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.111.2024.D)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II W 182/24 | 2024-04-23 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:00 | Podkarpacki Urząd Celno - Skarbowy; (RKS 755/2023/408000)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II K 763/23 | 2024-04-23 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.2247.2023.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
II K 132/24 | 2024-04-23 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:40 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.476.2024.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
I C 832/23 | 2024-04-23 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 14:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III Nsm 132/24 | 2024-04-23 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 14:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II Kop 2/24 | 2024-04-23 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 14:30 |
| SSR Radosław Zieliński | |
II K 51/23, II Ko 1927/23, 4266-0.Ds.284.2023.D | 2024-04-24 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Damian Bar | |
II W 20/23, II Ko 771/24, RSOW - 423/22/KR | 2024-04-24 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 827/23, II Ko 774/24, 4266-0.Ds.2525.2023.D | 2024-04-24 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
II W 87/23, II Ko 337/24, RSOW - 1799/22 | 2024-04-24 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:45 |
| SSR Damian Bar | |
II K 64/24, II Ko 793/24, 4266-0.Ds.133.2024.D | 2024-04-24 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 405/23, II Ko 213/24, 4266-0.ds.782.2023.D | 2024-04-24 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 431/22, II Ko 2252/23, 1001-106.Ds.9.2021 | 2024-04-24 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:30 |
| SSR Damian Bar | |
II K 727/21, II Ko 401/24, PR 1 Ds 378.2021.D | 2024-04-24 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 12:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
I C 264/21 | 2024-04-25 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 08:30 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III RNs 123/24 | 2024-04-25 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:45 |
| SSR Dominika Bujar | |
I C 161/24 | 2024-04-25 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 19/24 | 2024-04-25 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.94.2024.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
III Nkd 84/23 | 2024-04-25 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
II K 29/24 | 2024-04-25 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:30 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.1275.2023.D)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
I Ns 565/22 | 2024-04-25 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 10:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III Nsm 30/24 | 2024-04-25 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 10:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
II K 741/22, II Ko 611/24, 4263-0.Ds.2184.2022 | 2024-04-25 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 48/24 | 2024-04-25 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 10:10 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (42166-0.Ds.33.2024.D)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II Kop 9/24 | 2024-04-25 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 10:30 |
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II K 377/08, II Ko 801/24, 8 Ds. 256/08 | 2024-04-25 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 146/24 | 2024-04-25 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 10:45 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.542.2024.D)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II K 295/23 | 2024-04-25 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 11:00 | Prokuratura Okręgowa w Przemyślu; (3035-1.Ds.12.2023.Sp(c))
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
II K 13/23 | 2024-04-25 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 11:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.1620.2022.D)
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
II K 784/04, II Ko 800/24, 1 Ds 1527/04/D | 2024-04-25 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
II W 46/24 | 2024-04-25 | 3 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 11:30 | Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu; (RSOW - 150/24)
| SSR Maria Barbara Śmiałek | |
II K 724/22, II Ko 275/24, PR 1 Ds.1674.2018 | 2024-04-25 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
I Ns 389/23 | 2024-04-25 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 12:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
II K 11/15, II Ko 824/24, 2 Ds 829/14 | 2024-04-25 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 12:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 558/23 | 2024-04-25 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 13:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.666.2021.Sp(c))
| SSR Agata Szykowny - Poliśkiewicz | |
II K 814/23 | 2024-04-26 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 09:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.2299.2023.D)
| SSR Radosław Zieliński | |
II K 869/23 | 2024-04-26 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 11:00 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.1337.2023.Sp(c))
| SSR Radosław Zieliński | |
II K 818/23 | 2024-04-26 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 12:30 | Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu; (4266-0.Ds.2204.2023.D)
| SSR Radosław Zieliński | |
III RNs 151/24 | 2024-04-29 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:45 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III RNs 88/24 | 2024-04-29 | 5 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Wioletta Lotycz | |
III Nsm 133/24 | 2024-04-29 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Dominika Bujar | |
III Nsm 582/23 | 2024-04-29 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:30 |
| SSR Dominika Bujar | |
II K 1/24 | 2024-04-29 | 1 ul. Czarnieckiego 4 | II Wydział Karny | 10:00 | Prokuratura Rejonowa w Zamościu; (4189-4.Ds.3111.2022)
| SSR Radosław Zieliński | |
III Nsm 34/24 | 2024-04-29 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 13:30 |
| SSR Dominika Bujar | |
III RNs 153/24 | 2024-04-30 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 08:30 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I C 553/23 | 2024-04-30 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:00 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III RC 213/23 | 2024-04-30 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 09:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
I Ns 115/24 | 2024-04-30 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 09:45 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
I Ns 174/24 | 2024-04-30 | 8 ul. Jana Pawła II 11 | I Wydział Cywilny | 10:15 |
| SSR Lucyna Jabłońska | |
III RC 15/24 | 2024-04-30 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 11:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
III RC 10/24 | 2024-04-30 | 4 ul. Czarnieckiego 4 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | 13:00 |
| SSR Małgorzata Filipek | |
II W 309/23, II Ko 644/24, RSOW - 648/23 | 2024-05-06 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 09:00 |
| SSR Alicja Jaskuła | |
II W 630/23, II Ko 646/24, RSOW - 1528/23 | 2024-05-06 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 09:15 |
| SSR Alicja Jaskuła | |
II W 692/22, II Ko 773/24, RSOW - 339/22/KR | 2024-05-06 | 6 ul. Czarneckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 09:30 |
| SSR Alicja Jaskuła | |
II K 520/23, II Ko 408/24, 4266-0.Ds.1653.2023.D | 2024-05-06 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
X K 114/19, II Ko 3154/23, | 2024-05-06 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 10:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 1060/22, II Ko 572/24, 4266-0.Ds.2643.2022.D | 2024-05-06 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:00 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 910/22, II Ko 753/24, | 2024-05-06 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 11:30 |
| SSR Jacek Piątek | |
II K 910/22, II Ko 754/24, | 2024-05-06 | 2 ul. Czarnieckiego 4 | Sekcja Wykonywania Orzeczeń | 12:30 | | SSR Jacek Piątek | |